Pasaulē skaistākās salas


Kad runa ir par mierīgu atpūtu un ekskluzīviem ceļojumiem, parasti pirmais, kas nāk prātā ir atpūta uz kādas eksotiskas salas, lai baudītu sauli un pludmali, prom no pārējās civilizācijas. Pasaulē var atrast neskaitāmi daudz skaistu salu, kuras varētu būt miera oāze nākamā ceļojuma laikā. Lai būtu vieglāk izvēlēties piemērotu vietu, kur relaksēties, varam ieteikt apmeklēt kādu no sekojošajām salām.

Blūhola, Bahamās būs piemērota vieta visiem tiem ceļotājiem, kurus aizrauj dabas daudzveidība un eksotika. Bahamas ir pazīstamas kā bagātu atpūtnieku galamērķis, taču ne visas salas ir pilnas ar tikai dārgiem kūrortiem. Blūhola būs īstā vieta tieši tiem, kas grib atpūsties aktīvi un interesanti. Uz šīs salas vairākās vietās ir iespējams iznomāt niršanas vai snorkelēšanas inventāru un nodoties zemūdens izpētei. Ūdeņos var ieraudzīt zivis visās varavīksnes krāsās, kuras peld cauri koraļļu dārziem. Vēl šajā salā atrodamas zemūdens salas, kuras veidojušās senā okeāna sadalīšanās laikā. Protams, šajā vietā var arī vienkārši zvilnēt balto smilšu pludmalē, palmu ielokā un peldēties kristāldzidrā jūras ūdenī.

Sagafa pussala, Šarmelšeihā būs viena no mierīgākajām un klusākajām vietām visā Ēģiptē. Skaista un neapšaubāmi apmeklēšanas vērta ir arī Sinajas pussala, bet tā ir tūristu iecienīta, līdz ar to, sezonas laikā arī ļoti pārpildīta ar cilvēkiem. Sagafa pussala ir daudz klusāka un mierīgāka, turklāt tajā ir iespējams arī vērot koraļļu rifus. Ēģipte ir arī valsts ar ļoti senu kultūru, tāpēc šīs salas apmeklēšana varētu būt viens no pieturas punktiem ne tikai tiem, kas vēlas vienkārši rast mieru, bet arī tiem, kas apmeklē Ēģipti, ar mērķi izzināt tās vēsturi un kultūru.

Bonaira, Karību salās ir viena no pasaulē labākajām vietām, kur nodarboties ar niršanu. Karību salas ir daudzu ceļotāju un atpūtnieku sapnis. Visas salas ir ļoti skaistas un tajās iespējams baudīt luksusa klases atpūtu, taču tieši Baonairā var atrast visvairāk dažādu aktivitāšu, kaut arī tā ir viena no mazākajām Karību reģiona salām. Tajā ir rezervāts, kas paredzēts, lai saglabātu koraļļus un zemūdens radības. Šajā vietā niršana gan ir aizliegta, tomēr skaisto zemūdens pasauli var izzināt daudzo kūrortos un vienkāršās atpūtas vietās.

La Digue, Seijčellas salās, kuras atrodas netālu no Kenijas, ir īsta tropu paradīze. Tā ir tipiska tropu pludmale ar baltām smiltīm, palmām un zilu ūdeni. Tieši La Digue sala ir viena no visvairāk fotografētajām salām pasaulē, tieši tāpēc, ka tā ir īsta sapņu pludmale. Ja kaut kur redzat bildi ar palmas zaru, kas noliecies pār pludmales ūdeni, ļoti iespējams, ka tā ir tieši šī vieta, turklāt zvilnēšana un ainavas vērošana ne būt nav vienīgā iespēja, ko tā sniedz. Uz šīs salas atrodas vairāki luksusa kūrorti un aktīvās atpūtas centri. Arī restorānos iespējams izzināt Āfrikas austrumu krasta vietējo virtuvi.

Bora Bora, Taiti arī ir viena no tipiskajām paradīzes salām, bet tā ir daudz mierīgāka par pārējām šāda veida salām. Tajā nevalda vētraina nakts dzīve, kauta arī ir populārs kūrorts. Vairāk tā ir pazīstama ar savu tradicionālo virtuvi, kuru laika gaitā ir iesekmējušas arī citu tautu tradīcijas. Tā noteikti ir piemērota vieta ikvienam gardēdim. Vēl uz salas var arī nirt un sonrkelēt, kā arī doties pārgājiens kalnos. Ekskluzīva iespēja ir arī pelde kopā ar bruņurupučiem un citiem jūras iemītniekiem.