Padomi, kuri palīdzēs sagatavoties ceļojumam kopā ar bērniem


Ja jums ir ieplānots ceļojums kopā ar bērniem, ieskatieties šajos padomos, ir iespējams, ka tie jums palīdzēs daudz vienkāršāk sagatavoties ceļojumam.

1. Vienkārši ceļojiet

Pārstājiet uztraukties, pat ja jums liekas, ka jūsu spēkos nav pārdzīvot ceļojumu kopā ar bērniem, lai nesajuktu prātā, tas tā nav. Atcerieties, ka viss agrāk vai vēlāk beigsies, jūs nokļūsiet tur, kur jums vajag un laimīgi atgriezīsieties mājās.

2. Nesteidzieties

Ja pirms tam jūs bijāt pieraduši pirmie izkāpt no lidmašīnas, tad tagad būs jāpagaida. Sēdiet mierīgi, lai steidzas tie, kuriem jāsteidzas, pienāks arī jūsu kārta mierīgi izkāpt no lidmašīnas.

3. Neņemiet līdz pārāk daudz mantu

Atcerieties, ka daudzas lietas var nopirkt tur, uz kurieni jūs dodaties. Ja jūsu bērns ir pieradis pie konkrēta veida autiņiem, bet tur, uz kurieni jūs dodaties tādi nav nopērkami, tad pirms ceļojuma izmēģiniet tās autiņbiksītes, kuras tur ir nopērkams un ja jūsu bērnam nav alerģijas, tad ceļojuma laikā varat pirkt tur pieejamās autiņbiksītes un jums nebūs jāņem līdzi lieka soma ar autiņbiksītēm.

4. Viesnīca vai individuālais sektors?

Viesnīcām ir savi plusi, tieši tādi paši ir arī individuālajam sektoram. Viesnīcā – apkalpošana numurā, brokastis, bet ja jūs izvēlaties individuālo sektoru, tad varat sajusties kā mājās un gatavot to, kas jums ir vajadzīgs, it īpaši, ja tas kar bērna ēdienkarti.

5. Apdomājiet, tad rezervējiet

Ja esat izvēlējušies viesnīcu, veltiet laiku tam, lai saprastu, ka tā der ne tikai jums, bet arī bērnam, tas ir, noskaidrojiet, vai jūsu numurs neatradīsies blakus stāvām kāpnēm, kurām ir daudz pakāpienu u. t. t.

6. Uzrakstiet tālruņa numuru

Ja jūs baidāties, ka ceļojuma laikā, jūsu bērns var pazust, uzrakstiet viņam uz rokas savu vārdu un tālruņa numuru.

7. Jūra un baseins

Ja jūs plānojat ceļojumu pavadīt pie jūras, pārliecinieties vai tuvumā ir baseins, jo vieniem bērniem ļoti patīk peldēties jūrā, bet citiem tas sagādā lielu diskomfortu un viņi labāk izvēlās baseinu.

8. Ratiņi, pastaigu ratiņi vai slings?

Tā ir viena no sarežģītākajām izvēlēm. Daudz kas ir atkarīgs no tā uz kurieni jūs dodaties, vai tur būs asfaltēts ceļš, vai nebūs. Kā jūs bērns ir pieradis pārvietoties? Viegli vasaras, pastaigu ratiņi ir ļoti labs variants, tie nesagādā problēmas lidojuma laikā, ir viegli, bērns tajos var nosnausties.

9. Ko liksim somā?

Soma ar autiņbiksītēm skaitās rokas bagāža, tāpēc pārliecinieties, vai tajā ir viss nepieciešamais: mitrās salvetes, rezerves knupis, pudelīte ar ūdeni un ēdamais. Paņemiet līdzi karameles, tās jums palīdzēs pārdzīvot lidmašīnas nolaišanos un pacelšanos.

10. Plānojiet lidojumu

Pacentieties sameklēt biļetes uz tādu reisu, kurš sakrīt ar jūsu bērna dienas vai nakts miegu. Pacentieties lidostā ierasties laicīgi, lai bērnam būtu iespēja mierīgi visu apskatīties un sākt lēnām pierast pie jaunās vides, kura, šobrīd, visu laiku strauji mainīsies.

11. Bērna barošana

Ja jūs bērnu barojat ar krūti, uzziniet, vai galapunktā uz kurieni taisāties doties, ir pieņemts bērnu barot sabiedriskā vietā. Daudzās valstīs tas ir pieņemts un daudzās nav.

12. Sameklējiet visu nepieciešamo informāciju

Uzziniet jau laicīgi, kādi dokumenti ir nepieciešami jūsu bērnam, lai dotos uz konkrēto valsti.

13. Lidmašīnā

Noskaidrojiet, kuras ir ērtākās vietas, lidojot kopā ar bērniem un pacentieties iegādāties biļetes tieši ar tām vietām.

14. Izstāstiet bērnam par gaidāmo ceļojumu

Ja bērns vēl nekad nav lidojis, izstāstiet viņam par gaidāmo lidojumu.

15. Saglabājiet mieru

Vienalga, lai arī kas notiks, saglabājiet mieru. Jebkuru situāciju var atrisināt un kaut kādu starpgadījumu dēļ nav vērts bojāt ceļojuma prieku gan sev, gan saviem mīļajiem.