2018. gada populārākie vīriešu apģērbu e-veikali


Kam gan mūsdienās ir liela un diža vēlme doties cauri ielām, gaidīt pie sarkanās gaismas krustojumos, stāvēt garās rindās, rušināties cauri veikalu bezgalīgajām apģērbu rindām un stendiem, mērīt un apskatīt kaut ko jaunu, kad tas viss ir izdarāms no mājām? Mūsdienu apģērbu e-veikali ir lieliska iespēja doties šopingā, neizejot no mājas. Iepirkšanās internetā aizņem daudz mazāk laika un ir ārkārtīgi ērta, kā arī ļoti labs veids, kā papildināt savu garderobi ar jaunās sezonas apģērbu, kas vēl nav paspējis ierasties iemīļotā zīmola vietējā veikalā. Par cik sieviešu apģērbu veikali tiek aprunāti daudz un dikti, ir pienācis apkopot populārākos šī gada vīriešu apģērbu veikalus:

Matches Fashion / Matchesfashion.com

Matches Fashion ir veikals ar luksusa pieskaņu. Tā ir mājvieta vairāk nekā 400 dažādiem slaveniem un jauniem dizaineriem, sākot ar Balenciaga, Gucci un beidzot ar Saint Laurent. Šis veikals vīriešiem ir īpašs ar 24 stundu 7 dienu klientu servisa un atbalsta centru caur jaunizveidoto MyStylist e-sistēmu scala alluminio telescopica.

Mr Porter / Mrporter.com

Ne tikai ļoti zināms, redzēts un dzirdēts, šis veikals nav domāts tikai skaistajā dzimuma pārstāvēm, kuras mīl iepirkties. Mr Porter ir domāts vīriešiem, kas aizraujas ar iepirkšanos tieši tā pat. Tā pati komanda, kas ir radījusi Net-a-porter, ir aiz Mr Porter, kas liecina par tik pat elegantu un pilnveidotu vīriešu apģērba klāstu.

Jacamo / Jacamo.co.uk

Šis ir interneta veikals, kas padara iepirkšanos internetā par neticami vieglu. Jacamo piedāvā ļoti labu un pieejamu vīriešu modi un stilu dažādiem izmēriem, kas ir pieejami teju vienmēr – sākot no mazākā S, līdz piecreizējam XL. Tā pat Jacamo piedāvā paša zīmola apģērbu un produktus no lielajiem brendiem, kā French Connection, Nike, Adidas un Firetrap.

The Idle Man / Theidleman.com

Veikalu dibināja populārā interneta veikala Asos līdzīpašnieks Olivers Teskans (Oliver Tezcan). Pateicoties šim faktam The Idle Man ir veikals, kas pārdod apģērbu, kurš liks justies brīvi, izskatīsies labi un pašam valkātājam uzlabos garastāvokli. Veikals ir bagāts gan ar savu, gan jaunu un pazīstamu dizaineru apģērbu, kā arī žurnālu, kurā iespējams atrast karstus viedokļus par stilu, mūziku un dzīvi.

Percival / Percivalclo.com

Sākot ar 2010. gadu, Percival veikala dizains un stils ir domāts ikdienas apģērbam, kā jauniem, tā arī gados vecākiem vīriešiem. Pārveidojot vīriešu apģērba klasiku, šis zīmols veido apģērba gabalus, kas ir domāti noturēties visu sezonu un reprezentētu britu stilu.

Dover Street Market / doverstreetmarket.com

Dover Street Market ir interneta veikals, kas turpina izplesties globāli un ir ar skaidri noteiktu vīziju – kļūt par pirmo apmeklētāko vietu pasaules lielāko un pieprasītāko dizaineru un dizaina studiju limitēto apģērbu līniju pirkumiem.

Goodhood / goodhoodstore.com

Goodhood ir vairāku nomināciju un balvu laureāts starp daudziem pasaules multi-zīmolu pārdevējiem, kas savā klāstā piedāvā vairāk nekā 200 dažādu zīmolu apģērbu, aksesuāru un piederumus. Goodhood strādā ar mērķi no jauna definēt vīriešu luksusa ideju. Ar tādiem zīmoliem, kā: Norse Projects, Stan Ray, Dickies un Fold, šis ir veikals, kas noteikti domāts stilam un modei sekojošiem stiprā dzimuma pārstāvjiem leggi di più.

COS / cosstores.com

Pēdējais vīriešu apģērbu e-veikals mūsu sarakstā, kas izceļas ar savu tieksmi pēc moderna, funkcionāla un vienkārša dizaina vīriešu apģērbā. COS izgatavo apģērbu, kam pamatā ir izturība un noturība.